Fani gwiezdnych wojen mają powody do radości, beta świetnego Star Wars Battlefront została przedłużona.

Od kliku dni tysiące graczy toczą zaciętą walkę wcielając się w siły imperium lub rebeliantów, a wszystko za sprawą nowej strzelanki - Star Wars Battlefront.

Producent gry, widząc ogromne zainteresowanie tytułem postanowił przedłużyć darmowe beta testy o kolejne dwa dni. Więc dziś i jutro macie jeszcze okazję spróbować swoich sił w epickich pojedynkach na blastery i miecze świetlne.


Autorzy Battlefront chcą wykorzystać ten czas na dodatkowe testy obciążenia sieciowej infrastruktury gry, co może oznaczać pojawienie się lagów. Ale nie powinniśmy zwracać na to uwagi, bo im więcej danych uda się zebrać tym lepiej Dice i EA będą przygotowani na obciążenie serwerów w dniu premiery gry.

Zazwyczaj oferując betę gry firmy myślą stricte biznesowo i oferują testy tylko jednej platformie na którą produkowany jest tytuł lub wyłącznie wąskiej grupie graczy. Dlatego też producentom nowego Battlefronta należą się duże brawa za udostępnienie każdemu chętnemu możliwości przetestowania ich gry w świecie gwiezdnych wojen. Miejmy nadzieję, że Dice weźmie sobie do serca uwagi graczy i do samej premiery poprawi jeszcze kilka szczegółów, tak aby ich produkcja była możliwie jak najlepsza.

 Buty sportowe