Osoby na bieżąco śledzące sytuację z nadchodzącą mega produkcją jaką ma być Mafia III, z pewnością wiedzą już, że na naszym rynku gra ukaże się dzięki firmie Cenega. Przewidziana jest premiera gry w dwóch wersjach językowych do wyboru. Ma zatem być możliwość wybrania wersji oryginalnej angielskiej oraz polskiej kinowej ( oznacza to, że dialogi w niej będą w języku angielskim, natomiast wszystkie napisy zostaną spolonizowane ).

Nową informacją, jaka nie było do tej pory ujawniona, jest ilość wydań w jakich Mafia III ma być dostępna do kupienia.  Otóż przewidziano zakup produkcji aż w trzech wersjach - jednej standardowej oraz dwóch wersjach limitowanych.

Pierwsza z edycji limitowanych ma być dostępna pod nazwą Edycja Deluxe, i oprócz samej gry zawierać ma jedynie przepustkę sezonową, która ma gwarantować dostęp do wszystkich dodatków, które trafią później do gry, a nie zostały nawet jeszcze zapowiedziane.

Najbardziej interesujące jest wydanie kolekcjonerskie, któremu można przypiąć etykiety ekskluzywności oraz bogatej zawartości. Niestety na ten moment nie znamy  jego pełnej zawartości. Dowiedzieliśmy się jedynie, że ma ono zawierać oprócz samej gry i season passu ścieżkę dźwiękowa z gry na płycie winylowej, artbook z gry, kilka kolekcjonerskich grafik oraz ,,wiele więcej''.

Ceny poszczególnych wydań zostały już ustalone i mają się one prezentować następująco. Wersja Standardowa – pudełkowa PC: 184,99 zł, cyfrowa PC: 199,90 zł, konsole: 279,99 zł Deluxe – PC: 290 zł, konsole: 369,99 zł Kolekcjonerska: PC: 499,99 zł, konsole: 579,99 zł.

Na sam koniec chcemy wam przypomnieć, że zamówienia przedpremierowe na Mafię III są nagradzane Pakietem rodzinnym. Jest to dodatek DLC z trzema ekskluzywnymi samochodami i rodzajami broni.

Gra ma się pojawić na rynku już  7 października 2016 roku zarówno na świecie jak i w Polsce.