Jak wiadomo seria o przygodach niestrudzonego Master Chefa to ekskluzywna pozycja zawsze kojarzona z konsolami Xbox. Ten stan rzeczy ma jednak szansę na zmianę, a wszystko to za sprawą wypowiedzi jednego z wysoko postawionych pracowników Microsoftu - Franka O'Connor.

Pan O'Connor to osoba, sprawująca pieczę nad całym uniwersum Halo. W niedawnym wywiadzie dla GamesRadar wygłosił on takie oto stwierdzenie:

,,Jest duża szansa, że Halo 5 pojawi się na PC. Nie mamy co ogłaszać na tym etapie, ale jest to absolutnie w granicach rozsądku. Zaprojektowaliśmy tę grę na platformie Intel. Nie byłoby najtrudniejszą rzeczą na świecie przenieść ją na peceta i wykorzystać jego możliwości. Ale dzisiaj nie mam nic do ogłoszenia."

Znając skrytość pracowników Microsoftu do uchylenia graczom chociaż rąbka tajemnicy, należy uznać że Pan O'Connor i tak powiedział nam całkiem sporo. Oczywiście to wciąż tylko gdybanie, ale przynajmniej pochodzi ono z ust samego szefa marki, można więc sądzić, że ma ono pewne pokrycie z pradą. Ponadto Frank O'Connor uważa, że inwestowanie Microsoftu we wspieranie gier na Windows 10 może się zwrócić z nawiązką. Dlatego tak otwrcie wypowiada się w tym temacie.

Czy Halo 5 na pewno ukaże się na PC jak sami mogliście przeczytać jeszcze nie wiadomo, a premiera najnowszej odsłony na Xbox One już jutro, czyli 27 października. A czy wy czekacie na premierę Halo 5: Guardians?

 

Hurtownia opakowań