Wczoraj mieliśmy okazję poznać listę gier, którą abonenci usługi Games with Gold na konsolach Microsoftu otrzymają w najbliższym miesiącu, czyli listopadzie. Otóż według informacji na najnowszej konsoli czyli Xbox One będziemy mieli możliwość pobrania gry Pneuma: Breath of Life (między 1 a 30 listopada) i Knight Squad (między 16 listopada a 15 grudnia).

Zazwyczaj na tym skończylibyśmy tą część newsa i przeszli do podania tytułów jakie otrzmają posiadacze starszej wersji konsoli czyli Xbox 360, ale listopad to miesiąc w, którym Microsoft zapowiedział wprowadzenie wstecznej kompatybilności do swojej nowej konsoli a to oznacza, że posiadacze Xbox One zagrają nie tylko w dwie wspomniane wyżej tytuły, ale również będą mogli uruchomić te które otrzmają posiadacze Xbox 360. Jak sami widzicie dobrze być posiadaczem Xbox One - dostajesz dwa razy więcej w tej samej cenie.

Przejdźmy zatem do tego co Microsoft zamierza zprezentować posiadaczom Xbox 360. Otóż dostaną oni możliwość pościgania się w DiRT 3 (między 1 a 15 listopada) oraz zwiedzenia lochów w  Dungeon Siege 3 (między 16 a 30 listopada). Nie są to może najgłośniejsze tytuły, ale za sprawą wspomnianej wstecznej kompatybilności, oferta Microsoftu wydaje się być obecnie odrobinę bardziej atrakcyjna od tego co może zaoferować konkurencją od Sony.

A wy w którą z wymienionych gier chcielibyście zagrać w listopdzie?

 

Kartony