Gdy nowa odsłona gry Hitman została zapowiedziana wśród graczy zapanowało raczej umiarkowane zachwycenie jako, że twórcy przewidzieli iż ich gra będzie wydawana w epizodach a nie w całości. I tak od marca bieżącego roku cyklicznie w ręce graczy trafiał kolejny odcinek przygód zabójcy do wynajęcia.

Teraz, czyli już blisko pół roku po premierze gry jej twórcy zapowiedzieli, że na początku przyszłego roku, a dokładniej mówiąc 31 stycznia 2017 na sklepowe półki trafią pudełka kartonowe z pełną edycją gry. Również dostępna będzie cyfrowa dystrybucja zwierające wszystkie epizody nowego Hitmana.

Tak więc w skład gry wejdzie prolog oraz wszystkie sześć epizodów (do tej pory ukazały się cztery). Gra ma trafić trafi zarówno do posiadaczy najnowszych konsol czyli Xboksów One i PlayStation 4 oraz osób grających na PC'tach. Według ujawnionych informacji przewidywana cena sugerowana gry w pełnej wersji ma wynosić  49.99 euro co w polskich warunkach cenowych przełoży się na kwotę powyżej 200 złotych. Na konsolach cena będzie nieco wyższa i ma wynosić 59,99 euro.

Co warte odnotowania to fakt, iż wszyscy którzy zakupią grę w wersji The Complete First Season uzyskają dostęp do całej zawartości jaka była systematycznie udostępniana przez producentów od marca bieżącego roku.

Poniżej omówimy bliżej zawartość wersji pudełkowej Hitman: The Complete First Season. Tak więc zakupując grę gracze dostaną steelbook, Prolog gry oraz sześć epizodów, które wchodziły w skład przepustki sezonowej. Ponadto w pudełku znajdzie się zestaw trzech bonusowych misji, ścieżka dźwiękowa, materiały poświęcone produkcji Hitmana.