Tylko niecały miesiąc dzieli nas wszystkich od premiery najnowszej gry z serii Battlefield czyli Battlefield 1 którego akcja została osadzona w realiach pierwszej wojny światowej. Przed samą premierą zarówno twórcy gry czyli studio DICE, jak i wydawca czyli firma Electronic Arts robią wszystko co w ich mocy aby zwrócić światowa uwagę graczy na swoje produkty, tak aby przygotować grunt pod debiut ich nowego dziecka.

Teraz postanowili oni zrobić bardzo fajny prezent dla wszystkich miłośników Battlefielda 4. Otóż wszystkie pięć najważniejszych dodatków jakie ukazały się do tej gry zarówno na konsolach obecnej i najnowszej generacji jak i komputerach osobistych jest teraz w pełni darmowe i możliwe do pobrania bez żadnych przeszkód.

O jakich rozszerzeniach zatem mowa? Chodzi tutaj o: Chińską nawałnice, Drugie uderzenie, Wojnę na morzu, Zęby smoka oraz Ostateczną rozgrywkę. Jak wspominaliśmy przed chwilą wszystkie te DLC mogą pobrać zarówno posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 3, jak i konsoli Xboks One oraz Xboks 360.

Nie ma jednak co zwlekać z odebraniem darmowych dodatków jako, że promocja ma trwać jedynie przez tydzień i możliwość darmowego pobrania DLC zostanie zakończona wraz z dniem 20 września bieżącego roku. Po tej dacie sytuacja z dodatkami wróci do normy, a wszystkim tym którzy przegapią okazję pozostanie jedynie ewentualność zakupu dodatków w przecenionej cenie w późniejszym terminie.

Warto jednak się pospieszyć, gdyż ta efektowna promocja potrwa zaledwie przez tydzień — 20 września sytuacja wróci do normy, a spóźnialskim nie pozostanie nic innego, jak liczyć na ewentualne przeceny w późniejszym terminie. Niepocieszeni z promocji mogą być jedynie fani tradycyjnych wydań jako, że zostaną oni pozbawieni możliwości posiadania pudełka kartonowe go.