Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jaka będzie następna gra oferowana w pełni za darmo przez markę Ubisoft w ramach jej akcji promocyjnej zorganizowanej w ramach obchodów 30 lecia firmy. Otóż kolejnym urodzinowym prezentem od Ubisoftu ma być bardzo sympatyczna strzelanka - Far Cry 3: Blood Dragon. Jak się się domyślacie, Ubisoft oczywiście dotrzymał złożonej obietnicy i gra jest już dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich chętnych.

 

Aby ją pobrać niezbędne będzie odwiedzenie odpowiedniej zakładki w programie Uplay. Promocja ma obowiązywać przez okres miesiąca czasu więc wszyscy zainteresowani i chętni powinni bez problemu otrzymać swoją kopię gry. Musicie mieć jedynie na uwadze, że cała akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do posiadaczy komputerów osobisty, więc konsolowcy muszą obejść się smakiem i jeżeli chcą zagrać w grę to muszą kupić w normalnej cenie pudełka z tą grą. Obecnie Far Cry 3: Blood Dragon jest już którąś z koleji darmową grą udostępnioną w ramach akcji urodzinowej. Jak do tej pory gracze mieli okazję otrzymać za darmo takie gry jak Prince of Persia: Piaski Czasu, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew i Beyond Good & Evil. W ostatnim miesiącu tego roku doczekamy się jeszcze jednej darmowej gry udostępnionej w ramach obchodu 30 urodzin, jednak na ten moment nie wiadomo która gra trafi do graczy.

Na sam koniec przypominamy iż Far Cry 3: Blood Dragon to samodzielny dodatek do bardzo ciepło przyjętego przez graczy Far Cry 3. W dodatku tym gracze wcielają się w komandosa o imieniu Reksa „Powera” Colta. Jako główny bohater zostajemy wysłani przez rząd stanów zjednoczonych na tropikalną wyspę, na której prowadzone są niebezpieczne badania nad bronią biologiczną. Jak łatwo się domyślić zadaniem gracza jest powstrzymanie naukowców. Tytuł wyróżnia się bardzo specyficznym klimatem nawiązującym do filmów z lat osiemdziesiątych.