Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów sandboksów oraz osób które w najbliższym czasie planują wymianę swojej karty graficznej. Otóż w tym tygodniu firma Nvidia oficjalnie zapowiedziała nową promocję, która to ma polegać na tym iż wszyscy nowi nabywcy kart grafiki GeForce GTX 1080 i GeForce GTX 1070 lub laptopów na których pokładzie się one znajdują będą mogli całkowicie za darmo otrzymać debiutującą niedawno grę Watch Dogs 2 czyli najnowszy sandboks od Ubisoftu. Pudełka z kartą graficzną będą zawierały kod do pobrania produkcji.

W produkcji tej gracz wciela się w postać niezwykle utalentowanego hakera który wraz ze swoimi znajomymi staje do walki przeciwko systemowi operacyjnemu ctOS 2.0, który odpowiada za kontrolę praktycznie wszystkiego co znajduje się w mieście San Francisco.

Tego rodzaju promocja z dodaniem najnowszej gry Ubisoftu stanowi bardzo miły dodatek dla graczy ale z całą pewnością nie będzie on motorem napędowym dla klientów do zakupu jako, że obie karty graficzne do których dołączona jest gra stanowią najwyższy segment wydajnościowy i kosztują odpowiednio 3499 zł w przypadku GeForce GTX 1080 i 2230 zł w przypadku wersji 1070. Są to więc produkty raczej dla zamożnych graczy. Okres promocji został ustalony przez

Nvidie do dnia 19 grudnia bieżącego roku a więcej szczegółów na jego temat odnajdziecie na oficjalnej stronie producenta kart.

Jeżeli zdecydowalibyście się na zakup nowego GeForca z Watch Dogs 2 to będziecie mieli możliwość uruchomienia kilku dodatkowych opcji graficznych które znacząco poprawią jakość wyświetlanego obrazu. Mowa tutaj o realistycznym oświetleniu HBAO+, wygładzaniu cieni HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows), PCSS (Percentage Closer Soft Shadows) czy też wygładzaniu krawędzi TXAA.

Sama premiera pecetowej wersji gry Watch Dogs 2 została zapowiedziana na 29 listopada bieżącego roku. Wersja na konsole najnowszej generacji jest już obecna na rynku od kilkudziesięciu dni.