Ok więc zaczynajmy czym jest ta gra ?

Produkcja ta to gra akcji z niektórymi mechanikami z gier rpg raczej stworzona do trybu wieloosobowego reklamowana i firmowana jest nazwiskiem bardzo słynnego pisarza powieści sensacyjnych, Toma Clancys'a. Jest pierwszą całkiem nową marką od kilku lat. Produkcja została wydana przez szwedzkie studio wydawnicze Massice Entertainment, które jest rozpoznawalne dzięki takim tytułom jak Grand Control czy World in conflict. Głównym wydawcą gry jest jednak Ubisoft. Na początku gra miała trafić jedynie na konsolę 8 generacji. Oczywiste jest jednak to, że oprawa graficzna na PC jest lepsza niż na reszcie sprzętów tzn niż na obu konsolach.

TCTD home og image 1200x628


Co z tym darmowym weekendem

Cóż dobrym pomysłem jest skorzystanie z promocji, chociażby dlatego, że nie musimy płacić za niego ani centa. Jesli nie miałeś okazji zagrać jak najbardziej polecane jest wypróbować produkcje i, może akurat trafisz na grę , która kupisz z uśmiechem na twarzy, albo tak znienawidzisz,że nawet jeśli miałeś plany kupić raczej odroczysz albo całkowicie anulujesz. Darmowy okres potrwa od 15-18 grudnia. Gdzie tu haczyk cóż dostajemy tylko wersję czystą bez żadnych dodatków, kolejna rzeczą jest to, że trzeba posiadać lub założyć konto na platformie Uplay. Trzecie co musimy spełnić to posiadać PC bo tylko tutaj znajduje się promocja.

Więc jeśli spodoba wam się gra możecie ją kupić na sklepie Ubisoftu w 2 różnych wersjach obie będą o polowe tańsze. Wszystko co w darmowy okresie osiągniemy po kupnie gry będziemy mogli kontynuować

 

 

hurtownia opakowań, gumki recepturki, folia stretch, folia bąbelkowa