irma Blizzard Entertainment zaplanowała zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia w kilku produkcjach . Łączy się to z dwudziestą rocznią gry Diablo. Ponieważ dokładnie 31 grudnia 1996 roku można było cieszyć się tą jedną z aktualnie najsłynniejszych produkcji w historii wirtualnej rorywki.

Diablo 3 logo

Specjalnymi, jednak nie trwającymi wieczność dodatkowymi atrakcjami będą mogli nacieszyć się gracze, fani i posiadacze następujących produkcji:
- Diablo III;
- Heroes of the Storm;
- Overwatch;
- World of Warcraft;
- StarCraft II;
- Hearthstone : Heroes of Warcraft;

W grze Diablo II będziemy mogli zaobserwować i nacieszyć się alternatywną wersją katedry - "Ciemność nad Tristarm" i starymi przedmiotami. Dzięki takiemu układowi uda nam się jeszcze raz przeżyć niezapomniane przygody z pierwszej częśći kultowej gry.
Heroes of the Storm zachwycić nas będzie mogło nową mapą, do trybu Bohaterskiej Bójki. Oprócz tego dostaniemy opcję zbudowania nowego portretu.
Overwatch pokaże nam wzory graffiti, na któych znaleźć będziemy mogli klasy Diablo trzeciego, oraz portret, który wzorowany ma być na Władcy Grozy.
StarCraft II również pokaże portret
World of Warcraft zadebiutuje wydarzeniami, w których brać udział będą mieszkańcy Sanktuarium
W Heartsthone spotkać będziemy mogli wyjątkowo tajemniczą istotę, która posiadać będzie podniszczoną talię kart. Spotkać go będziemy mogli w Karczmie.

Niestety, aby zdobyć informację na większą liczbę szczegółów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jednak mam wrażenie, że twórcy postarają się, aby "prezent" dla graczy wypadł jak najlepiej.

 

poduszki powietrzne,pudełka,pudełka kartonowe,pudełka tekturowe