Został udostępniony nowy zwiastun gry Warchammer Dwan of War III przez studio Relic Entertainment i Segę, czyli czego a no właśnie prawdopodobnie najlepszej strategii 2017 roku.

Jednak trzeba przypomnieć, że do premiery Warchammer 40:000 Dawn of war III pozostało dużo czasu. Możemy sobie poprawić czekanie poprzez obejrzenie nowego zwiastunu gry. Kilka minut i pokaz całkiem obiecujących fragmentów rozgrywki

 

warhammer 40k dawn of war 3

 

https://youtu.be/q0XnU0xaqsY

Czym jest warchammer 40 k Dawn of war III to już następna odsłona cyklu real time strategy (RTS) od Redlic Entertainment. Można powiedzieć , że na znaczną próbę, gdyż gra pojawi się jakieś osiem lat po ostatniej części.

Obie części gry warchammer 40k dawn of war mają ogromne grono zwolenników. Jednak obie te części bardzo różnią się od siebie, ludzie wciąż kłócą się , która część jest lepsza. Dzięki 3 części możemy uzyskać odpowiedź że obie mają świetne rozwiązania, gdyż obie mechaniki mają być połączone w warchammer 40k dawn of war IIII.

Więc będzie to mniej więcej tak, że będziemy mieć bitwy i mechanikę budowania z 1 części , oraz jednocześnie tak jak to by w dwójce podstawową rolę odegrają bohaterowie i ich zdolności posiadające liczne ulepszenia itd.

Na początku RTS pozwoli nam wcielić się w 3 frakcje Orków Kosmicznych marines i Eldarów. Każda nacja posiadać będzie inne budynki umiejętności, oczywiście otrzymamy ogromne maszyny chodzące na 2 nogach . Wszystko to razem wzięte zostanie wrzucone do kampanii i multiplayera, co powinno dać rezultat wojny brutalnej, totalnej i chaosu.

W grę będziemy mogli zagrać tylko na PC jeszcze w tym roku chodź nie wiadomo dokładnie kiedy.

 

 

fotele młodzieżowe