Możemy powiedzieć, ze są nam już znane daty premier i ceny procesorów AMD Rryzen

Amd przekazała kiedy będą premiery procesorów z serii Ryzen. Podium czyli pierwsza trójka CPU 1800x, 1700x i 1700 te pojawią się 2 marca. Ceny tych procesorów to pokolei jak wcześniej wymienione 2499 1939 oraz 1589 zł 

1154448348

Możemy obejrzeć konferencje, na któej są przeprowadzane testy wydajności, z których możemy wywnioskować , że najmocniejsza jednostka CPU Ryzen 7 1800x, daje rade lepiej niż intel core I76900k (cena tego procesora znajduje się w okolicach 5 tysięcy złotych ).  W programie Cinebench r15 oraz całkiem podobnie w grach uruchomionych w rozdzielczościach 4 k. Pamiętajmy jednak, że cena procesorów od AMD ma wynosić u nas w kraju około dwóch i pół tysiaca złotych.  Cóż więć jeśli procesor w testach niezależnych przeprowadzonych przez serwisy wyspecjalizowane do tego, to można spodziewać się szybkich spadków cen innych procesorów.

Frima AMD stworzyła też całkiem nowy system chłodzenia, który bazuje na  tamtegorocznych rozwiązaniach Wraith. Ma to dać nam BArdzo dobrą wydajność przy znikomym hałasie, dodam, że jeden z tych systemów będzie współpracował z procesorami Ryzen 7 1700.

słowa Dr. Lisy Su, prezes i i generalny dyrektor Firmy AMD

„Cztery lata temu rozpoczęliśmy prace nad naszym rdzeniem „Zen” chcąc osiągnąć niespotykany dotąd generacyjny wzrost wydajności i z powrotem zapewnić segmentowi sprzętu wysokiej wydajności możliwość wyboru oraz innowacyjność. 2 marca entuzjaści i gracze na całym świecie będą mogli zaznać możliwości „Zena” w akcji, ponieważ tego dnia będzie miała miejsce premiera procesorów Ryzen 7 stanowiących ożywczą siłę dla rynku komputerów stacjonarnych.”

 

hurtownia opakowań