Bungie pokazało pierwszy nowy zwiastun filmowy z gry Destiny 2. Wiadomo  też , że gra na platformie Playstation 4 otrzyma dodatkowy content, który nie będzie udostępniony na innych platformach.

destiny 2 art 3997.0


Studio Bungie Zapowiedziało Destiny 2, jest to kolejna cześć strzelanki popularnej w 2014 roku. Jednak przy Destiny jedynce deweloperzy pokazali jedynie logo. Aktualnie w nowej części mamy do dyspozycji cały filmik renderowany. Trwa nieco ponad minutę, a w filmiku możemy zobaczyć robota, który opowiada swoja przygodę. Studio przekazało również, ze do kilku dni będzie udostępniony oryginalny zwiastun i Platformy na jakich gra będzie działać i wreszcie jakieś informacje konkretne.

 

Cały teaser na YouTube pokazuje, że gra wydana na Playstation 4 będzi posiadać zawartość unikalną, której nie będziemy mogli uświadczyć na innych konsolach. Ponoć cały okres , w którym tylko playstation 4 będzie posiadac unikatową zawartość będzie trwał aż do 3 kwartału 2018 roku. Jedyne co teraz można powiedzieć o grze, to to, że będą opcje importu postaci z poprzedniej części. Po sieci można znaleźć tez plotki o tym że gra pojawi się na 3 platformach wiodących czyli Xbox one, Playstation 4 Komputery (PC) i zostanie wydana jakoś na początku września.

Destiny 1 pojawiło się 9 września trzy lata temu wyłącznie na konsolach nowej i starej generacji. Pierwsze recenzje nie napawały optymizmem, lecz te nie zaszkodziło grze, a ta odniosła ogromny sukces pieniężny. Cała gra została bardzo dobrze naprawiona i ulepszona dzięki dodatkom , które dodawały wiele contentu do produkcji.

 

clarks obuwie