Twórcy nadchodzącego symulatora wyścigów - Forza Motosport 7, czyli Studio Turn 10 dba o to aby cały czas trzymać graczy w niepewności i dzielić się tylko małymi skrawkami informacji na temat samej gry. Tym razem dowiedzieliśmy się co nieco na temat pojazdów które będzie można zobaczyć w samej grze. Mowa jednak nie o najnowszych samochodach ale o klasycznych pojazdach do których będziemy mogli uzyskać dostęp.

Studio Turn 10 opublikowało więc listę 167 pojazdów które na pewno zobaczymy w nowej odsłonie Forzy. Co zatem pojawi się w grze przygotowanej wyłącznie na nową konsolę Xbox One oraz komputery osobiste?. Znajdziemy między innymi klasycznego Volkswagena Karmanna Ghię z 1967 roku co jednocześnie potwierdza powrót samochodów tego producenta do gry. Dla niewtajemniczonych przypominamy bowiem, że samochody tej marki były nie obecne w poprzedniej odsłonie serii. Na liście pojazdów znajdą się również klasyki innych marek - wśród nich będą Alfy Romeo, BMW, Chevrolet czy też Volvo.

Cała gra ma zaoferować graczom ponad 700 pojazdów do wyboru. Każdy z nich ma być bardzo pieczołowicie odwzorowany dlatego fani motoryzacji mają na co czekać. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to produkcja na tym polu ma nie oferować zbyt wielkich zmian względem swoich poprzedniczek. W trybie kariery wcielimy się w kierowcę, który będzie piął się po szczeblach kariery ścigając się różnego rodzaju samochodami na ponad 200 torach na całym świecie.

Natomiast zaimplementowany tryb ForzaVista pozwoli na dokładne obejrzenie każdego z naszych samochodów. Oczywiście w grze pojawi się też tryb mulitplayer oraz bardzo wysokiej jakości oprawa graficzna. Nadchodząca Forza Motosport 7 ma być pierwszą produkcją, która w pełni wykorzysta potencjał nadchodzącej konsoli Xbox One X.

folia bąbelkowa