Serii gier Grand Theft Auto miłośnikom elektronicznej rozgrywki przestawiać chyba nie trzeba. Już wkrótce będziemy obchodzić czwarte urodziny piątej odsłony serii. Od samego początku debiutu GTA V na rynku studio Rockstar dba o swoją produkcję rozwijając szczególnie jej tryb sieciowy pod nazwą Grand Theft Auto Online, jednak mimo próśb fanów nie zobaczyliśmy jak do tej pory żadnego fabularnego dodatku do produkcji. Można więc chyba założyć, że pod tak długim czasie raczej już się go nie doczekamy.

Jak to jednak mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i rozpoczęły się najprawdopodobniej prace nad kolejną odsłoną cyklu. Źródłem tej rewelacji jest znajdujące się w sieci CV aktora Tima Neffa.

Znajdują się w nim wypunktowane produkcje w których pracował on podczas sesji motion capture. Możemy zatem tam zobaczyć nadchodzące wielkimi krokami Red Dead Redemption 2 oraz Grand Theft Auto VI. Co prawda studio Rockstar na pewno jeszcze długo będzie milczeć zanim tego rodzaju rewelacje o GTA VI zostaną potwierdzone, to jednak można bezpiecznie założyć, że produkcja nowego tytułu ma się całkiem dobrze i kluczowym pytaniem będzie to kiedy Rockstar zamierza zapowiedzieć nadchodzący tytuł.

Jak wspomnieliśmy wcześniej najbliższą premierą gry Rockstara ma być Red Dead Redemption 2, które to pojawi się w przyszłym roku na najnowsze generacje konsol Microsoftu oraz Sony czyli Xbox One i PlayStation 4. Śledząc historię studia Rockstar nie należy spodziewać się jednak rychłej premiery szóstej odsłony GTA. Według ekspertów na premierę gry możemy nawet czekać aż do 2020 roku. Przyśpieszonej premierze nowej odsłony na pewno też nie pomaga fakt, że piąta odsłona cyklu nadal sprzedaje się niczym świeże bułeczki przynosząc firmie Rockstar ogromne zyski.  

opakowania