Według najnowszych doniesień, Far Cry: Primal to najnowsza części serii słynnych strzelanek od marki Ubisoft. W najnowszej odsłonie mamy cofnąć się do epoki kamienia łupanego.

Oprócz tego gdzie osadzony zostanie świat gry, poznaliśmy również datę premiery: 23 lutego 2016 roku na PS4 i Xboksa One oraz w marcu 2016 na PC.

Wszystkie te informacje uzyskaliśmy dzięki pomyłce tureckiego oddziału IGN-u, który zamieścił rzeczone informację odrobinę wcześniej niż powinien. Jak widać twórcy postanowili zaryzykować i znacząco zmienić klimat gry. Chyba nikt nie spodziewał przeniesienia historii do czasów prehistorycznych, w których zamiast karabinów, zadowolimy się prymitywnymi dzidami i łukami. I zapolujemy nimi choćby na mamuty.W samej grze osadzonej w krainie Oros dziesięć tysięcy lat przed naszą erą wcielimy się w Takkara, łowcę i ostatniego ocalałego z grupy myśliwych. Będziemy walczyć o przetrwanie, polować na prehistoryczne bestie, tworzyć z ich kości różne bronie i narzędzia oraz zmagać się z innymi plemionami.

Nad tytułem pracują non stop oddziały Ubisoftu z Toronto, Szanghaju i Kijowa. My już teraz jesteśmy ciekawi końcowego rezultatu - a Wy chcecie przenieść się do prehistorii z najnowszym Far Cry ?

 Buty sportowe