Stowrzenie pozytywnego wizerunku wśród graczy to nie taka prosta sprawa, zwłaszcza jeżeli ma się w swojej histori dość spore uchybienia w tym względzie. Od pewnego czasu poprawa wizerunku jest priorytetem dla firmy Electronic Arts, która to stara się promować swoją usługę Origin, poprzez udostępnianie na niej za darmo przebojów ze swojej oferty. Te darmowe gry są jednak dostępne do pobrania jedynie przez określony czas i jedna promocja zostaje zastąpiona kolejną.

Przez takie podejscie do sprawy, uważni gracz mogli stać się posiadaczami takich tytułów jak Jade Empire, Command & Conquer: Red Alert 2, Dead Space oraz SimCity 2000. Tym razem gracze mają okazję pobrać bez żadnych opłat grę Need for Speed: Most Wanted, czyli wydaną w 2012 roku grę wyścigową. W tym momencie nie wiemy jak długo promocyjna oferta na tą produkcję będzie aktywna, więc radzimy wszystkim zainteresowanym się pośpieszyć. Warto też podkreślić, że raz dodana gra do konta origin, pozostanie przypisana już tam na zawsze, nawet wtedy gdy promocja się zakończy.


Tym z was, którzy nie kojarzą wspomnianej serii gier z pod szyldu Need for Speed przypominamy, że Most Wanted było ostatnią odsłoną cyklu stworzoną przez studio Criterion. Gra ukazała się niemal na wszystkie platformy czyli pc, oraz konsole jak Xbox 360, PlayStation 3, Wii U i PlayStation Vita, nie można więc jej odmówić etykiety multiplatformowej produkcji. Jak zdradza tytuł gry, gra nawiązywała do wcześniejszej produkcji o tym samym tytule z roku 2015. Obie produkcje starały się skupić podczas rozgrywki na ucieczkach przed pościgami policyjnymi oraz motywem zdobywania coraz to większego szacunku w półświatku nielegalnych wyścigów miejskich. Gra oferowała sandboksowy świat, w którym to gracz maił pełną swobodę eksploracji i sam dobierał wyzwania oraz wyścigi w jakich chciał wziąć udział.