Gry wojenne ostatnio cieszą się całkiem sporym powodzeniem na rynku. Nie powinno zatem chyba nikogo dziwić, iż sprzedaż sieciowej strzelanki pierwszoosobowej osadzonej w realiach drugiej wojny światowej o nazwie Day of Infamy w ubiegłym tygodniu osiągnęła pułap ponad 200 tysięcy egzemplarzy. Aby uhonorować takie osiągnięcie, twórcy produkcji postanowili udostępnić specjalny patch który to dodaje do gry zupełnie nowe, dwie mapy - jedną z nich jest słynna już Dunkierka.

Od przeszło kilkudziesięciu dni wszyscy fani Pokemon Go świętują pierwszą rocznicę ukazania się gry na rynku. Oficjalne obchody zainicjowane przez samych twórców rozpoczęły się 7 lipca i w międzyczasie włodarze marki Niantic zaserwowali wiernym fanom kilka smaczków takich jak na przykład wydarzenie o nazwie Przesilenie, kilka zmian w mechanice oraz wprowadzenie tak zwanych rajdów.

Jak mogliście zauważyć w tym tygodniu studio Telltale Games rozpoczęło promocję sprzedażową na swoje starsze tytuły za pośrednictwem platformy Humble Bundle. Jak się okazuje to nie jedyny miły gest ze strony tego dewelopera. Firma poinformowała bowiem o swoich planach wydawniczych dotyczących kilku nowych projektów. 

Moda na retro nie odpuszcza. Coraz to więcej wielkich graczy na scenie gier konsolowych postanawia wydać swoje oficjalne zestawy do retrogrania. Jest to rzecz jasna podyktowane ogromną popularnością konsol nieoficjalnych, które to od paru lat wiele osób sprowadza z pewnego znanego, chińskiego sklepu online.
ataribox